Depilacja laserowa – pytania i odpowiedzi.

Artykuły Autor: redakcja Dodaj komentarz

Na czym polega depilacja laserowa? Polega na całkowitym lub częściowym pozbyciu się nadmiernych ilości włosów na ciele za pomocą wiązek świateł lasera wnikających pod skórę, niszcząc cebulki włosa wraz z korzeniami.

Depilacja laserowa- cena

waha się w zależności od depilowanej części ciała i kosztuje od 50 do 100 zł w przypadku depilacji laserowej wąsów, depilacji laserowej brody, depilacji laserowej twarzy, depilacji laserowej pach, ramienia i przedramienia. Od 100 zł do 200 zł za jeden zabieg w przypadku depilowania okolic intymnych, depilacji laserowej nóg oraz depilacji laserowej bikini, pleców, brzucha czy okolic łydek. Depilacja laserowa miejsc intymnych polega na usunięciu włosów a efekty depilacji laserowej widać po kilku zabiegach. Pierwsze zabiegi są po to aby sprawdzić czy dany organizm będzie w stanie wytrzymać ból związany z usuwaniem włosów laserem. Każdy kolejny zabieg polega na dalszym usuwaniu owłosienia laserem. W przypadku usunięcia 25 % owłosienia i zaprzestania dalszej depilacji z powodu bólu należy nie powracać do zabiegów minimum przez trzy miesiące, bo można pogorszyć swój stan zdrowia.

CHCESZ ZAPISAĆ SIĘ NA ZABIEG DEPILACJI LASEROWEJ W GDYNI?

CLINICA COSMETOLOGICA Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
Rejestracja: +48 791 600 607

Czy depilacja laserowa boli?

Oczywiście nie jest to przyjemny zabieg i nie należy go uważać za przyjemny, ale jednak częściej klienci stwierdzają, że czują tylko laser na skórze mniej lub bardziej a rzadko spotyka się sytuacje w której to klient skarży się na bóle związane z depilacją. Niemniej jednak w zależności od nasycenia bólu należy zaprzestać stosowania zabiegów w których to uporczywy ból dokuczał będzie i przeszkadzał w dokończeniu zabiegu.

Depilacja laserowa ile zabiegów?

Potrzeba będzie jednego lub dwóch zabiegów żeby stwierdzić czy przynosi jakieś skutki. Jeśli zacznie przynosić po pierwszym to będzie potrzeba na całkowite usunięcie włosów mniej zabiegów niż w przypadku rozpoczęcia usuwania włosów dopiero po drugim zabiegu. Cała terapia laserem wybranej części ciała nie powinna trwać dłużej niż od 4 do 6 zabiegów.

Efekty depilacji laserowej

należy sprawdzać systematycznie po każdym zabiegu. Ten sam zabieg depilacyjny stosowany u dwóch różnych osób wyeliminuje 90% niechcianych włosów u pierwszej osoby a u drugiej tylko 10%. To zależy od warunków genetycznych i tego jak mocno zakorzenione są włosy pod skórą. Większe efekty może przynieść stosowanie mocniejszych laserów, ale to wiąże się z ryzykiem zwiększym bólu, który nie każdy człowiek będzie potrafił wytrzymać.

Depilacja laserowa- przeciwwskazania

Nie każdy powinien stosować zabiegi depilacji laserowych. W przypadku chorób nowotworowych, łuszczycy, wirusowego zapalenia skóry, choroby rybie łuski nie należy stosować zabiegów depilacji laserowej. Nie wolno również korzystać z nich kobietom w ciąży lub karmiacym piersią. W przypadku zażywania antybiotyków należy skonsultować się z lekarzem w celu skonsultowania stosowania zabiegów depilacyjnych. Lekarz pozwoli korzystać z lasera lub wyjaśni dlaczego nie powinno się korzystać z zabiegów podczas stosowania antybiotyków.

Więcej na temat przeciwwskazań na stronie depilacji laserowej w Gdyni: https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/depilacja-laserowa/

Depilacja laserowa- opinie

Stosowanie zabiegów depilacyjnych laserowych jest dobrym rozwiązaniem w celu pozbycia się nadmiernej ilości włosów. Zalecane jest osobom, które chcą wyeliminować problem zbyt dużej ilości włosow. W zależności od miejsca depilowanego zdania co do skuteczności są podzielone. Zabiegi w dużym stopniu wielu osobom pomagają, ale nie wszyscy uważają depilacje laserowe za skuteczną metodę. Zdania są podzielone.

Więcej opini znajdziesz na stronie https://depilacjavectus.pl/

 

Oceń artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama


Dobry Krem na cellulit Vialise - moc skutecznych, naturalnych składników w kremie na cellulit.