Czy usuwanie owłosienia laserem to dobry pomysł?

Czytelnia Autor: redakcja Dodaj komentarz

Każdy człowiek chce być atrakcyjny. Dotyczy to tak naprawdę zarówno kobiet jak i także mężczyzn. Co do tego chyba nikt nie ma absolutnie żadnych wątpliwości. Atrakcyjność jest wymagana naprawdę na wielu frontach na przykład w stosunkach towarzyskich jak i także w stosunkach zawodowych. Musimy mieć to doskonale na uwadze.

depilacja brzucha

Dla kobiet bardzo dużym kompleksem oraz pewnego rodzaju dyskomfortem jest owłosienie. Co jak co, ale owłosienie nie jest apetyczne. Powiedziałabym osobiście, że wygląda wręcz brzydko. Zatem powinniśmy jak najbardziej rozpocząć walkę z owłosieniem. Jak to zrobić? Na pewno nigdy, a nawet prze nigdy nie będę polecała golenie się zwykłą maszynką do golenia. Zdecydowanie jednak polecam usuwanie owłosienia laserem. Laser jest o tyle dobry, ponieważ nie tylko usuwa włoski, które już nam wyrosły, ale dodatkowo także usuwa cebulki włosów, które znajdują się pod naszą skórą.

Co jak co, ale takowe usunięcie cebulek powoduje zanik wyrastania owłosienia na dłuższy okres czasu. Zdecydowanie bardzo nam to odpowiada. Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak udanie się do profesjonalnego gabinetu, gdzie doświadczony lekarz dermatolog czy też zawodowa kosmetyczka wykona nam właśnie usuwanie owłosienia laserem. Zabieg ten należy jednak do zabiegu niezbyt skomplikowanego oraz do zabiegu bezpiecznego. Osoby tylko i wyłącznie z wrażliwą skórą mogą czuć pewien dyskomfort po zrobieniu tego właśnie zabiegu. Jednak ogólnie to powinno wszelkie zaczerwienie zniknąć już po kilku godzinach dosłownie.

Czy usuwanie owłosienia laserem to dobry pomysł?
5 (100%) 1 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama


Dobry Krem na cellulit Vialise - moc skutecznych, naturalnych składników w kremie na cellulit.