Skuteczne usuwanie blizn zabiegami medycyny estetycznej

Artykuły Autor: redakcja Dodaj komentarz

Blizny na skórze mogą mieć wiele różnych przyczyn, jednak bez względu na to w jaki sposób powstały, ich nieestetyczny wygląd powoduje, że mamy ochotę pozbyć się ich raz na zawsze. Często są znakami na naszej skórze pozostawionymi przez różne problemy dermatologiczne, np. trądzik, choroby zakaźne z dzieciństwa, bądź nieszczęśliwe wypadki. Potrafią być one przyczyną wielkich kompleksów, dlatego właśnie na ratunek przychodzi nam współczesna medycyna estetyczna, która z łatwością pomoże pozbyć się tego niechcianego problemu blizn na twarzy profesjonalnie i trwale.

Nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej umożliwiają nam, dzięki różnorodności metod pozbycie się różnego rodzaju blizn: zarówno przebarwień, wyniosłości jak i zagłębień, które oszpecają ciało. Najczęściej zabiegi medycyny estetycznej umożliwiają usuwanie skaz potrądzikowych, pozabiegowych a nawet poparzeniowych z niezwykłą skutecznością. Dostępna jest cała gama różnorodnych zabiegów, w tym również tych laserowych, będących jednymi z najpopularniejszych jeśli chodzi o leczenie blizn.

Laser Paloma Emerge – popularny sposób na laserowe usuwanie blizn.

Metoda ta polega na pobudzaniu komórek skóry do odnowy za pomocą światła lasera wnikającego w warstwy skórne zmienionego obszaru twarzy. Wiązka laserowa powoduje pobudzenie fibroblastów, komórek skóry odpowiedzialnych za wytwarzanie kolagenu, co prowadzi do produkcji elastyny oraz regeneracji włókien kolagenowych. Dzięki temu skóra odzyskuje utracone napięcie, co ułatwia jej odpowiednie wygładzenie oraz redukcję blizny na twarzy.

Jak usunąć blizny? – Ratunkiem jest Harmony XL PRO NIL

Kolejną propozycją na usuwanie blizn laserem jest zabieg z użyciem Harmony XL PRO NIL, wykorzystujący zakres światła bliski podczerwieni. W tym przypadku laserowe usuwanie blizn polega na podgrzaniu danego obszaru blizny na twarzy, co prowadzi do koagulacji zmienionej części skóry oraz powoduje skrócenie włókien kolagenu, a co za tym idzie wzrost napięcia skóry i widoczną poprawę jej wyglądu.

Pollogen Legend Maximus i Surgen czyli innowacyjny sposób na usuwanie blizn laserem

Pollogen Legend Maximus wykorzystuje trójpolarną falę radiową, która podgrzewając skórę do temperatury 60 stopni stymuluje regenerację bliznowatej skóry. Zabieg dzięki swemu działaniu miejscowemu jest całkowicie bezpieczny dla otaczajacych tkanek, a zarazem poprawia zarówno ukrwienie skóry jak i jej wygląd.

Zabieg Surgen w swym działaniu na usuwanie blizn wykorzystuje natomiast zarówno wysoką temperaturę jak i impulsy elektryczne, co sprawia, że komórki skóry są pobudzane do regeneracji oraz produkcji kwasu hialuronowego. Dzięki temu połączeniu otrzymujemy doskonały efekt kosmetyczny w postaci gładszej, jędrniejszej i wzmocnionej skóry.

Geneo + metodą na kompleksowe leczenie blizn

Ten zabieg usuwania blizn poprzedza aplikacja serum ze składnikami aktywnymi, które po zastosowaniu specjalnej głowicy pobudzają skórę do odnowy, dzięki znacznej poprawie jej natlenowania. Razem z pobudzeniem mikrokrążenia, komórki są stymulowane do produkcji kolagenu, co w efekcie znacząco poprawia wygląd blizny na twarzy.

Cellu M6 Integral ratunkiem na nieestetyczne blizny na twarzy

Jest to metoda stymulująca regenerację uszkodzonej skóry w sposób mechaniczny. Leczenie blizn w tym przypadku zawdzięczamy wykonywaniu za pomocą specjalnej głowicy czynności przypominającej masaż twarzy. Powoduje to pobudzenie mikrokrążenia we wszystkich warstwach skóry, dzięki czemu ma ona lepsze warunki do odnowy oraz staje się bardziej jędrna, mocna i gładsza.

Skuteczne usuwanie blizn zabiegami medycyny estetycznej
5 (100%) 51 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama


Dobry Krem na cellulit Vialise - moc skutecznych, naturalnych składników w kremie na cellulit.