Nieustająca walka z cellulitem

Czytelnia Autor: redakcja Dodaj komentarz

Nie ma takiej kobiety na świecie, która w pewnym wieku nie miałaby problemu z niedoskonałością własnej skóry. I nie ma tu mowy o drobnych zmianach dermatologicznych naturalnie na skórze występujących czy też o tych, o podłożu grzybiczym, bakteryjnym czy wirusowym. Mowa jest tu o prawdziwej udręce kobiet świata jakim jest proces starzenia się skóry i występujących wobec tego widocznych efektach ubocznych, których to zminimalizowanie lub całkowite usunięcie na pierwszy rzut oka wydaje się być niemożliwe. Koncerny kosmetyczne potrafią zbić fortunę na działających spektakularnie jedynie w reklamie – serum ujędrniających, kremach anti – aging, różnych olejkach, eliksirach młodości czy peelingach redukujących skórkę pomarańczową – po więcej o tym tutaj.

Oczywiście codzienna pielęgnacja opierająca się na użyciu powyżej wymienionych kosmetyków jest ważna w procesie jakim jest redukcja cellulitu. Powinna jednak być jedynie uzupełnieniem leczenia cellulitu, tak zwanym głównym go wspomagaczem. Najważniejszym i najsilniejszym naszym sprzymierzeńcem w walce z pomarańczową skórką powinny być zabiegi na cellulit, wykonywane przez fachowców, w gabinetach kosmetycznych i medycy estetycznej. Jedynie w ten sposób usuwanie cellulitu jest procesem w ogóle możliwym do przeprowadzeniaA jak pozbyć się cellulitu już na zawsze? Ważne jest poznanie jego etymologii. Cellulit powstaje poprzez osłabienie, aż w końcu całkowite zaniknięcie fibroblastów, czyli komórek odpowiedzialnych za sprężystość naszej skóry. Skóra staje się pofałdowana, nierównomierna. Aby przywrócić poprzedni stan skóry, czyli rozpocząć leczenie cellulitu, należy przede wszystkim działać na poziomie komórkowym, w głębszych warstwach skóry, czyli w skórze właściwej. By osiągnąć taką głębokość, potrzeba bardziej inwazyjnego działania niż stosowanie jedynie pielęgnacji skóry w domu. Dobrym na to przykładem jest laserowe usuwanie cellulitu, który dzięki silnemu promieniowi światła może sięgnąć w głąb skóry i stymulować naskórek do odbudowy, a także poprawić cały wygląd skóry i wygrać tę nieustająca walkę kobiety z pomarańczową skórką.

Nieustająca walka z cellulitem
5 (100%) 10 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama


Dobry Krem na cellulit Vialise - moc skutecznych, naturalnych składników w kremie na cellulit.