Depilacja laserowa w Gdyni: wygraj z nadmiarem owłosienia!

Artykuły Autor: redakcja Dodaj komentarz

Depilacja laserowa jest przeznaczona dla osób u których występują podrażnienia po tradycyjnych formach depilacji, a także dla wszystkich, którzy nie chcą tracić swojego czasu na częste usuwanie owłosienia. Depilacja laserowa jest zabiegiem pozwalającym się cieszyć gładką skórą przez lata. Wykonywana jest zazwyczaj w seriach 4-6 zabiegów powtarzanych co kilka tygodni, co przynosi zadowalające efekty. Depilację laserową można wykonać na niemal wszystkich partach ciała, wykluczając usuwanie owłosienia z okolic intymnych u mężczyzn. Nowoczesne lasery same dostosowują moc wiązki laserowej do stanu naszej skóry. Czas trwania zabiegu jest uzależniony od partii ciała na których jest przeprowadzony. Każdy zabieg poprzedza konsultacja specjalisty, który musi się upewnić, że nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania laserowego usuwania owłosienia.

Przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserowej Vectus

Określono kilka przeciwwskazań, które wykluczają wykonanie depilacji, bądź odsuwają je w czasie. Klient jest zobowiązany powiedzieć o wszystkich aspektach swojego życia, które mogą stanowić owe przeciwwskazania. Są to:

 • ciąża,
 • choroby skóry, nowotwory,
 • stany zapalne skóry, infekcje bakteryjne bądź wirusowe,
 • przerwanie ciągłości tkanek,
 • stosowania samoopalaczy lub bronzerów, zabieg można wykonać dopiero po zaniknięciu efektów działania tych specyfików,
 • silna opalenizna,
 • leki światło-uczulające,
 • rozrusznik serca,
 • cukrzyca,
 • przyjmowanie ziół,
 • skłonność do przebarwień.

Przygotowanie wymaga nieco poświęceń. Pierwsze z nich to rezygnacja z naturalnego opalania bądź solarium na dłuższy czas przed depilacją. Dwa miesiące przed zabiegiem należy odstawić leki światłouczulające. Na okres trzech tygodni przed zabiegiem trzeba przestać nakładać maści z retinodami. Miesiąc przed nie wolno depilować części ciała, która będzie poddana zabiegowi.

Jak postępować po depilacji laserem?

Jest kilka reguł, których trzeba przestrzegać aby uzyskać zadowalający rezultat oraz pozwolić skórze na odpoczynek:

 • unikanie gorących kąpieli przez kilka dni,
 • unikanie korzystania z basenów oraz sauny,
 • przez dwa tygodnie nie można złuszczać naskórka,
 • przez 3 tygodnie nie wolno się opalać oraz używać samoopalaczy,
 • Należy wystrzegać się mycia skóry roztworem z zawartością mydła,
 • Obowiązuje zakaz używania dezodorantów i toników na bazie alkoholu.

 

Końcowe efekty otrzymuje się po kilku seriach zabiegów, wtedy owłosienie znika na kilka lat. Na początku nie ma dużych efektów, co związane jest z działaniem lasera. Oddziałuje on na wzrastające włosy, dlatego należy kilka razy powtórzyć zabieg na tej samej partii ciała, szczególnie jeśli wykonujesz depilację wrażliwych miejsc intymnych.

Usuwanie owłosienia - Laser Vectus do depilacji laserowej

Depilacja laserowa Vectus w Gdyni – zapisz się już dzisiaj!

Teraz zabieg depilacji laserowej z wykorzystaniem Lasera Vectus jest dostępny w Gdyni. Pamiętaj, że do uzyskania najlepszych efektów musisz wykonać serię zabiegów. Zadzwoń lub przyjdź i zarezerwuj termin:

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94
https://vectusgdynia.pl

Depilacja laserowa vectusgdynia.pl

Zabieg laserowego usuwania owłosienia jest bardzo komfortowym sposobem. Pomimo obowiązku kilku serii zabiegów – jest to bardzo opłacalne. Po takiej serii zapominamy o depilacji na kilka lat. Staje się to coraz bardziej popularne ze względu na komfort życia po zabiegach. Bezpośrednio po usuwaniu owłosienia może pojawić się zaczerwienienie skóry spowodowane podrażnieniami, jeżeli skórę pielęgnujemy w odpowiedni sposób to podrażnienia bardzo szybko mijają. Zabieg jest bolesny, ale ból ten może być zniwelowany miejscowym zastosowaniem maści znieczulających. Komfort depilacji laserowej polega również na jej rozległości. Może być ona wykonywana na każdej partii ciała, rozpoczynając od twarzy, kończąc na bikini. Przeznaczona jest zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, z wyłączeniem intymnych części ciała mężczyzn. Ze względu na te wszystkie pozytywy, depilacja laserowa powoli wypiera klasyczne metody usuwania owłosienia.

Depilacja laserowa w Gdyni: wygraj z nadmiarem owłosienia!
4.6 (92%) 5 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama


Dobry Krem na cellulit Vialise - moc skutecznych, naturalnych składników w kremie na cellulit.