Krosty na pośladkach – skuteczny zabieg

Artykuły Autor: redakcja Dodaj komentarz

Krosty na pośladkach powstają wskutek zapalenia mieszków włosowych skóry. Dzieje się to na przykład podczas golenia. Jest to uporczywy problem, który powraca z każdym nowo wyrastającym włoskiem.

Krosty na pośladkach – przyczyny powstawaniaKrosty na pośladkach

Krosty na pośladkach to nieprzyjemna oraz krępująca dolegliwość.

Pojawiające się wypryski na pośladkach mają swoją przyczynę w zapaleniu mieszków włosowych, powstającym podczas:

  • Podrażnienia włosków podczas golenia lub depilacji
  • Podrażnienia włosków przez ubrania, długi czas przylegające do skóry
  • Zarażenia poprzez kontakt z mikroorganizmami (bakterie, wirusy)
  • Reakcji organizmu na niektóre leki

Krosty na pośladkach – skuteczne leczenie

Krosty na pośladkach leczone za pomocą maści lub domowych sposobów nie znikają na zawsze. Bolące krosty na pośladkach wystąpią ponownie, gdy przestaniemy stosować zalecone środki lub gdy dojdzie do zapalenia mieszków włosowych, np. podczas depilacji. Pryszcz na pośladku może boleć lub powodować uczucie swędzenia. Rozstrzygającym rozwiązaniem w tej sprawie są specjalistyczne zabiegi. Wypryski na pupie znikną wraz z zlikwidowaniem włosów, będących przyczyną ich pojawiania się.

Krosty na pośladkach – depilacja laserowa

Krosty na pośladkach znikną dzięki zabiegowi Depilacji Laserowej Vectus, który polega na usuwaniu włosków za pomocą lasera. Zabieg ten usuwa 95% włosków a pozostałe 5%, które podczas zabiegu były wewnątrz nabłonka, usuwa się w trakcie kolejnych spotkań. Zaleca się serie od 4-6 zabiegów, trwających do 30 minut, powtarzanych co 4-10 tygodni. Efektem wykonania zabiegu jest trwałe pozbycie się włosów, dzięki czemu znikają też krosty na pośladkach.

Wykonanie zabiegu jest bezbolesne, jednak w okolicach intymnych bądź u osób posiadających niski próg bólu może pojawić się uczucie lekkiego dyskomfortu. Podczas zabiegu nie podaje się znieczulenia.

Darmowe konsultacje przed zabiegiem pozwalają rozwiać wątpliwości czy pryszcze na pośladkach nie są przyczyną innych dolegliwości, w przypadku których usunięcie włosów nie pomoże. Krostki na pupie są nieestetycznym problemem, dlatego decydując się na zabieg, dobrze mieć pewność, że znikną po jego wykonaniu.

Krosty na pośladkach – skuteczny zabieg
5 (100%) 9 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama


Dobry Krem na cellulit Vialise - moc skutecznych, naturalnych składników w kremie na cellulit.