Skuteczne zabiegi na odchudzanie

Artykuły Autor: redakcja Komentarzy: 7

Często oglądając gwiazdy kina czy estrady zachwycamy się ich wspaniałą figurą, marząc abyśmy również i my byli jej posiadaczami. Piękna figura jednak nie jest tylko powodem do zachwytu wizualnego, ale – a może przede wszystkim – czynnikiem wpływającym korzystnie na nasze zdrowie. Nadwaga jest czynnikiem zapalnym i podstawą do rozwoju wielu innych, często poważnych, chorób.

Sposoby na skuteczne odchudzanie

Wiele osób wyobraża sobie odchudzanie jako drogę przez mękę okupioną wieloma wyrzeczeniami. Wcale jednak nie musi tak być. Z pomocą przychodzi nam medycyna estetyczna i jej dobrodziejstwa, które pozwolą uskutecznić naszą walkę z nadmiarem kilogramów.

Jest z czego wybierać, gdyż do dyspozycji mamy zabiegi jak Maximus Pollogen LEGEND, Karboksyterapia Reology2, Cellu M6 Integral, Icoone czy Venus Legacy.

W wyborze odpowiedniej metody na redukcję tkanki tłuszczowej pomoże nam kosmetolog, który udzieli nam darmowej konsultacji.

Efektywne zabiegi odchudzające

Decydując się na skorzystanie z poniższych zabiegów odchudzających mamy pewność, że zabieg będzie:

 • bezpieczny
 • komfortowy
 • wykonany przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii
 • efektywny

Skuteczność zabiegów potwierdza także jeden z ekspertów:

„Do pozbycia się zbędnej tkanki tłuszczowej często nie wystarczą dobre chęci, a domowe sposoby przeważnie okazują się nieskuteczne. W przypadku walki ze zbędnymi kilogramami warto wspomóc się zabiegami odchudzającymi, które pozwolą nam w sposób bezpieczny oraz efektywny przejść przez proces odchudzania. Zabiegi wykonywane pod okiem specjalisty i przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii sprawią, ze odchudzanie będzie komfortowe, a efekty zauważalne”.

Zabieg odchudzający Icoone

Pierwszym z zabiegów, którego celem jest redukcja tkanki tłuszczowej przedstawiamy Icoone. Zabieg ten ma na celu rozbicie oraz usunięcie lipidów. W tym celu wykorzystuje się specjalną głowicę masującą, za pomocą której pod ciśnieniem wykonuje się specjalistyczny masaż.

Sprawdź więcej o zabiegach na odchudzanie: http://drkomorowska.pl/arts/walka-z-otyloscia-za-pomoca-medycyny-zabiegi-odchudzajace/

Redukcja tkanki tłuszczowej za pomocą Venus Legacy

Venus Legacy jest innowacyjnym zabiegiem, który za sprawą najnowocześniejszych technologii idealnie sprawdza się jako zabieg na odchudzanie.

Wykorzystanie technologii takich jak Multipolarna Fala Radiowa czy Real Time Thermal Feedback pozwala na przeprowadzenie skutecznego i bezpiecznego zabiegu polegającego na rozgrzaniu tkanek tłuszczowych za pomocą fal radiowych. Wszystko to odbywa się w komfortowych dla pacjenta warunkach.

Szybkie odchudzanie, dzięki zabiegom Maximus

W ofercie mamy możliwość skorzystania również z zabiegu Maximus, do którego wykonania wykorzystuje się urządzenie o nazwie Pollogen Legend.

Cechuje się on działaniem na kilka warstw tkanki. Opisywany właśnie zabieg odchudzający polega na podgrzaniu tkanki tłuszczowej do temperatury 60°C za pomocą fal radiowych, a także pobudzeniu mięśni, tym samym powodując przyspieszone spalanie nadmiernego tłuszczu.

Zabieg odchudzający Cellu M6 Integral

Wybór zabiegu Cellu M6 Integral jest dającym świetne rezultaty sposobem na szybkie odchudzanie, a swoją efektywność zawdzięcza wykorzystaniu specjalnego rodzaju masażu. Dzięki temu tkanka tłuszczowa rozbita oraz usunięta. Zabieg wyróżnia się również tym, że nie tylko jest świetnym sposobem na skuteczne odchudzanie, ale również poprawia jędrność skóry.

Karboksyterapia Reology2 – skuteczny zabieg na odchudzanie

Wśród proponowanych przez nas zabiegów, znajdują się także zabiegi odchudzające takie jak Karboksyterapia Reology2. Ten innowacyjny zabieg polegający na podskórnym podawaniu medycznego dwutlenku węgla skutecznie wspomoże naszą walkę ze zbędnymi kilogramami. Podczas zabiegu dochodzi do rozbicia lipidów oraz przyspieszenia procesu ich usunięcia.

Dieta, a odchudzanie

Opisane powyżej zabiegi pozwolą nam w skutecznym pozbyciu się niechcianej tkanki tłuszczowej, jednak najlepsze rezultaty będą widoczne w połączeniu ze stosowaniem zdrowego trybu odżywiania. W przypadku, gdy nasze złe nawyki żywieniowe nie zostaną zmienione, możemy spodziewać się powrotu tkanki tłuszczowej.

7 komentarzy

 • alibaba6:

  Data: Styczeń 19, 2019 Czas: 09:52

  Ile kosztują tego typu zabiegi, które redukują tkankę tłuszczową? Zastanawiam się czy nie zbankrutuję albo czy nie lepiej opłacić trenera personalnego :D

  • leokadia:

   Data: Styczeń 27, 2019 Czas: 16:01

   Myślę, że najlepiej udać się na darmową konsultację i porozmawiać z specjalistami na temat zabiegów na odchudzanie. Przedstawią Ci tam plan zabiegów i ewentualnie rozbiją cenę na raty.

 • jazir:

  Data: Styczeń 22, 2019 Czas: 11:07

  Widać, że medycyna estetyczna ma się dobrze. Kto by się spodziewał, że za pomocą technologii można przeprowadzić zabieg szybkiego odchudzania :)

 • glen17:

  Data: Styczeń 26, 2019 Czas: 20:19

  Co za wierutne bzdury! Wymyślają jakieś zabiegi na usuwanie tłuszczu, które pewnie nie działają! Wyciąganie pieniędzy z biednych ludzi!

  • paula78:

   Data: Styczeń 30, 2019 Czas: 14:36

   No tak, najlepiej pisać na podstawie uprzedzeń. Dla wielu osób taki zabieg redukujący tłuszcz to jedyne wyjście. Otyłość to bardzo skomplikowany problem i nie ma on tylko i wyłącznie podłoża w lenistwie i obżarstwie.

 • konafacy:

  Data: Luty 3, 2019 Czas: 13:12

  Byłem na takich zabiegach i jestem zachwycony. Nie ma co chować w sobie jakiś uprzedzeń – nowoczesne metody szybkiego odchudzania są na wyciągnięcie ręki :)

 • misiek:

  Data: Luty 5, 2019 Czas: 20:13

  Szkoda, że ludzie tak rzadko korzystają z takich metod. Myślę, że wielu osobom mogłoby tego typu efektywne zabiegi na odchudzanie bardzo pomóc. Ciągle chyba brakuje świadomości w społeczeństwie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama


Dobry Krem na cellulit Vialise - moc skutecznych, naturalnych składników w kremie na cellulit.