Jak skuteczna jest depilacja laserowa?

Artykuły Autor: redakcja Komentarzy: 4

Korzystamy z cennych rozwiązań technologicznych, ponieważ to one w dość skuteczny sposób przyczyniają się do poprawy standardu naszego życia. Warto wziąć pod uwagę, jak pewne urządzenia przyczyniają się do dbania o nasze ciało. Jednym z nich jest laser diodowy, który zapewnia depilację na najwyższym poziomie. Wykorzystano w nim jak najlepsze części i technologię, która pozwala na profesjonalne usunięcie każdego zbędnego owłosienia. Wykonano je po wielu latach badań, testów i dzięki temu w końcu okazuje się on dostępny w najlepszych salonach kosmetycznych.

Jak wygląda depilacja laserowa?

Działanie lasera opiera się przede wszystkim na emitowaniu odpowiedniej ilości światła lasera. To światło następnie wnika w głąb skóry i przez to wpływa na łodygę włosa. W dość prosty sposób przyczynia się do uszkodzenia aktywnej melaniny, co wpływa na uszkodzenie komórek macierzystych mieszka włosowego. Dochodzi więc do zniszczenia włosów, bez ich naturalnego usuwania. Takich włosków nie da się usunąć w pełni po pierwszym zabiegu. A dzieje się tak, ponieważ pewne włosy posiadają minimalną ilość melaniny. W tym celu należy zapisać się minimum na kilka zabiegów, a dzięki temu skuteczność całego zabiegu zwiększa się do ponad 90 procent.

Jak zbudowany jest laser?

Wyjątkowe działanie depilacji laserowej zapewnia przede wszystkim laser diodowy, który ma możliwość odczytywania poziomu aktywnej melaniny w skórze. Na tej podstawie jest możliwość dobrania jak najlepszych parametrów do zabiegu, w przypadku każdej kobiety i mężczyzny. Osoby w salonach kosmetycznych i gabinetach są specjalnie przygotowane do obsługiwania takich urządzeń. Dodatkowo posiadają jeszcze właściwe narzędzia, dzięki którym taki zabieg okazuje się w pełni bezpieczny dla obu stron – więcej o tym tutaj: http://expresskaszubski.pl/gospodarka/2017/05/depilacja-laserowa-laser-vectus-w-gdansku.

To dokładnie pokazuje, że depilacja laserowa to jeden z najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się zbędnego owłosienia z różnych części ciała, na przykład z łydek, nóg, pleców i innych miejsc. W pierwszej kolejności każdy pacjent jest dokładnie badany. Podczas takiej wizyty specjalista ma możliwość oceny, jak powinna zostać przeprowadzona pierwsza i kolejna depilacja laserowa. Warto jest znaleźć się pod opieką takich specjalistów, ponieważ oni w pełni będą mogli zadbać o komfort, jak i skuteczność wszystkich zabiegów. Później będziemy zadowoleni, że odbywają się one w terminie, który nam odpowiada. Dodatkowo wykonywane są tylko z wykorzystaniem najnowszych laserów, co sami będziemy mogli odczuć. Takie zabiegi są komfortowe i nie pozostawiają poważniejszych skutków ubocznych, co tylko zachęca, aby zdecydować się na ich wypróbowanie. W każdym mieście pojawia się taki salon kosmetyczny, w którym będziemy mogli zdecydować się na takie zabiegi. Wystarczy tylko zdecydować się na jego wyszukanie, a następnie sami na sobie przekonamy się, jakie możliwości oferują te najnowsze lasery do depilacji zbędnego owłosienia. Na takie zabiegi od wielu lat decydują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni na całym świecie. Jeśli mamy problem z owłosieniem, to warto wykorzystać taką technologię.


źródło: https://trojmiasto.tv/Depilacja-Laserowa-Gdansk-VECTUS-Clinica-Cosmetologica-dr-Igor-Michajlowski-13044.html

4 komentarzy

 • Krysia:

  Data: Czerwiec 7, 2018 Czas: 15:26

  Wykonywałam zabieg laserem Vectus, który jest teraz najnowocześniejszy na świecie i naprawdę skuteczny. Zabieg jest bezbolesny i pozbawiony groźnych powikłań :)

 • Basia20:

  Data: Czerwiec 9, 2018 Czas: 13:29

  W końcu!! Długo zwlekałam ale w końcu podjęłam decyzję :) wcześniej miałam problem, bo po każdym goleniu miałam wysypkę i podrażnienia. Teraz mogę zapomnieć o tym problemie a także pozbyłam się mojego kompleksu nadmiernego owłosienia ;)

 • Jolka87:

  Data: Czerwiec 11, 2018 Czas: 17:30

  Co tu dużo mówić, jakie czasy taka depilacja ;) laser bezboleśnie usuwa zbędne owłosienie z dowolnej części ciała – ja już pozbawiłam się włosów z nóg i rąk. Następne są pachy :D

 • Teresa00:

  Data: Czerwiec 13, 2018 Czas: 20:33

  Kochani, cały czas się zastanawiałam a teraz tylko żałuję, że nie zrobiłam tego zabiegu wcześniej, bo naprawdę zaoszczędziło mi to wiele czasu i nerwów. Jeżeli Wy też się zastanawiacie to od razu mówię: RÓBCIE – nie pożałujecie. :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama


Dobry Krem na cellulit Vialise - moc skutecznych, naturalnych składników w kremie na cellulit.