Jak zredukować cellulit na udach?

Artykuły Autor: redakcja Dodaj komentarz

Wystarczy rozejrzeć się po ulicy latem, aby dojrzeć mnóstwo kobiet, które posiadają cellulit na udach, najbardziej atakowanej przez tą przypadłość części ciała. Nic w tym dziwnego, w końcu według statystyk niemalże 9 na 10 kobiet skarży się na posiadanie pomarańczowej skórki. Choroba w ogóle nie jest groźna dla życia i zdrowia, jednak jako, że jest bardzo nieestetyczna każdy usiłuje z nią walczyć. Jednak jak zredukować cellulit na udach?

Przyczyny choroby

Pomarańczowa skórka jest anomalią, która dotyka kobiety coraz częściej. Wbrew pozorom, aby cellulit był widoczny nie trzeba być osoba grubszą, każdy bowiem ma nieco tkanki tłuszczowej pod udami. Dlatego szczupłe kobiety również padają ofiarą choroby, która polega na nieregularnym rozkładaniu się tłuszczu pod skóra, przez co tworzą się nieestetyczne grudki. Wiele czynników sprzyja powstawaniu tej anomalii. Aby zniwelować cellulit lub do niego nie dopuścić należy unikać noszenia zbyt ciasnych spodni, starać się jeść regularnie 5 posiłków dziennie, pić dużo wody, unikać żywności wysoko przetworzonej. Warto również ruszać się dużo, nie musi to być sport wyczynowy, jednak regularne ćwiczenia, wykonywane kilka razy w tygodniu.

Krem na cellulit

Współczesna kosmetologia jest tak zaawansowana, że również z pomarańczową skórką potrafi sobie poradzić. Dowodem na to jest preparat Vialise na cellulit, składający się wyłącznie z substancji pochodzenia naturalnego, dlatego jest bezpieczny dla naszej skóry. Serum działa od wewnątrz, przenika wgłąb skóry, przedziera się do komórek tłuszczowych powodujących cellulit i rozbija je. Kuracja preparatem Valise trwa zaledwie 30 dni, po których znów można cieszyć się nieskazitelnie gładką skórą. Obecność ekstraktu z bluszczu w preparacie sprawia, że wzmacnia on i udrożnia naczynia krwionośne, oczyszcza skórę i sprawia, że odzyskuje ona elastyczność. Ekstrakt z kasztanowca natomiast chroni żyły przed żylakami oraz usuwa stany zapalne. W preparacie wykorzystano jeszcze, m.in. ruszczyk, kofeinę, kwas askorbinowy i algi morskie.

Jak zredukować cellulit na udach?
5 (100%) 1 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama


Dobry Krem na cellulit Vialise - moc skutecznych, naturalnych składników w kremie na cellulit.