Usuwanie przebarwień – co i jak?

Artykuły Autor: redakcja Dodaj komentarz

Osoby, które mają problem z przebarwieniami skóry, plamami, piegami, znajdującymi się na twarzy lub innych części ciała mogą skorzystać z zabiegów oferowanych przez medycynę estetyczną.

Oferta niwelowania przebarwień w profesjonalnym gabinecie jest szalenie zróżnicowana i znajdziemy wśród niej wiele specjalistycznych urządzeń dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Harmony XL

Jest to zabieg na usuwanie przebarwień laserem. Jest to metoda laserowa, która wykonywana jest za pomocą specjalnej głowicy. Głowica, ta emituje światło bliskie podczerwieni. Tkanki skóry ulegają podgrzaniu. Działanie jest miejscowe na dany obszar ciała, dzięki czemu tkanki dookoła nie zostają podrażnione. Jest to skuteczna, bezpieczna metoda, dająca duże efekty już po pierwszym zabiegu. Cieszy się ogromnym zaufaniem wśród osób, które z niej skorzystały, bądź korzystają. Należy pamiętać, że dla pełnego, końcowego efektu potrzebna jest seria zabiegów. Laserowe usuwanie przebarwień należy do najczęściej przeprowadzanych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej, ze względu na zaskakujące rezultaty.

Emerge

Jest to kolejna metoda laserowa. Laser Palomar Emerge wyposażony jest w specjalną głowicę, która działa na skórę światłem bliskim podczerwieni, podgrzewa ją. Ma zastosowanie miejscowe. Nie podrażnia, ani nie uszkadza tkanek dookoła przeprowadzanego zabiegu. Usuwanie plam, usuwanie piegów oraz przebarwień powstałych na różnych częściach ciała i twarzy to dla tej metody żaden problem. Działą bezpiecznie, skutecznie, dając bardzo duże efekty stosowania.

Dermapen / Mezopen

Zabieg polega na wprowadzeniu w głąb skóry składników aktywnych. Jest to możliwe dzięki specjalnemu urządzeniu, które w kształcie przypomina długopis. Składniki aktywne, które wprowadzane są w głąb skóry, w przypadku przebarwień to preparaty, dzięki, którym skóra zostaje rozjaśniona. Jest to skuteczna i bezpieczna metoda. Bardzo popularna i coraz częściej stosowana na usuwanie przebarwień na skórze, plam, piegów. Najlepsze efekty daje w połączeniu jej z metodą mechaniczną. W ten sposób otrzymujemy zdumiewające efekty, w krótszym czasie.

Retix C

Jest to metoda, która polega na podaniu preparatów zawierających antyoksydanty, witaminę C oraz retinol. Usuwanie przebarwień skóry na różnych częściach jej ciała oraz twarzy jest możliwe. Podczas zabiegu zostaje usunięty zrogowaciały naskórek. Zabieg ten sprawia, że skóra staje się rozjaśniona, co jest bardzo istotne w przypadku przebarwień, plam. Dochodzi do odbudowy, regeneracji tkanek. Usuwanie przebarwień twarzy jest możliwe, dzięki preparatom rozjaśniającym.

Peeling chemiczny

Jest kolejnym z zabiegów medycyny estetycznej. W tym danym przypadku używa się jednego z czterech rodzajów kwasów. Dobór odpowiedniego kwasu jest niezwykle istotny, ponieważ każdy z nich nadaje się do innego rodzaju cery. Należą do nich: kwas pirogronowy (najmocniejszy ze wszystkich kwasów), salicylowy (łagodny, przeznaczony przede wszystkim dla osób o cerze trądzikowej), glikolowy (najintensywniejszy, wnika w głąb skóry), migdałowy ( najłagodniejszy ze wszystkich, przeznaczony dla osób o cerze wrażliwej). Są to zabiegi skuteczne, bezpieczne, dające duże rezultaty. Warto rozważyć na konsultacji specjalistycznej o najskuteczniejszej metodzie na pozbycie się niechcianych przebarwień, plam czy też piegów.

Nie wiesz jaki zabieg wybrać? A może warto skorzystać z darmowej konsultacji w specjalistycznej klinice?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama


Dobry Krem na cellulit Vialise - moc skutecznych, naturalnych składników w kremie na cellulit.